hipnoza i hipnoterapia, uwalnianie emocji, trening mentalny

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TELEFONICZNĄ

HIPNOTERAPIA

W CZYM MOGĘ CI POMOC?

Uwierzysz w siebie
Zredukujesz stres
Wprowadzisz zdrowe nawyki 
Zdrowo schudniesz
Będziesz prowadzić udane życie seksualne
Szybciej i łatwiej będziesz się uczyć i koncentrować
Zaczniesz tworzyć szczęśliwe i radosne relacje
Zaczniesz mówić w j. obcych
Przywrócisz głęboki, regenerujący sen 

ZAUFALI MI

NAJWYŻSZE STANDARDY POTWIERDZONE PRZEZ

Partner serwisu Hipnoterapeuci.pl, największego w Polsce serwisu zrzeszającego profesjonalnych hipnoterapeutów.

Autor publikacji w kategorii: Hipnoza w sporcie

 

Prelegentka na największej, międzynarodowej konferencji hipnozy i hipnoterapii na świecie!

Tytuł wystąpienia: Jak wzmocnić swoich klientów za pomocą Techniki Uwalniania Dr. Davida Hawkinsa, Wizualizacji i Praktyki Wdzięczności 

Las Vegas, Stany Zjednoczone, 2024

UMÓW KONSULTACJE

HIPNOZA I HIPNOTERAPIA

Hipnoterapia to terapia w hipnozie, tj. w stanie transu hipnotycznego. To terapia z podświadomością tj. tą częścią umysłu, która w 95% odpowiada za Twoje schematy myślenia i działania. Stan transu hipnotycznego to naturalny stan naszego umysłu. To także stan wysokiej koncentracji na tym, co dzieje się wewnątrz Ciebie, na twoich emocjach i doświadczeniach. Pozwala na dotarcie do najgłębszych przyczyn Twojego niechcianego zachowania i przetransformowanie je u źródła problemu w takie, które będzie dla Ciebie wspierające.  

1. Hipnoza

To stan koncentracji na własnym wnętrzu, na Twoich odczuciach i emocjach. Umożliwia dotarcie do nieświadomych części umysłu po to by przetransformować nawykowe sposoby myślenia i działania. Warto zaznaczyć, że hipnoza jest procesem współpracy między terapeutą a klientem, a osoba poddana hipnozie zawsze ma kontrolę nad swoimi działaniami i nie będzie realizować sugestii, które są w sprzeczności z jej wartościami lub przekonaniami.

2. Hipnoterapia 

To współpraca dwóch osób. Hipnoterapeuta i osoba decydują się na współpracę by osiągnąć określone cele terapeutyczne. 

3. Trans hipnotyczny  

Naturalny i bezpieczny stan Twojego umysłu, którego nieświadomie doświadczasz codziennie. W trakcie transu hipnotycznego, osoba zachowuje zdolność świadomego myślenia i przytomność. Stan ten może być porównywany do głębokiego skupienia, medytacji lub "flow", które osoby doświadczają podczas wykonywania działań, w które są całkowicie zaangażowane.

4. Hipnoterapeuta

Osoba, która pokaże Ci jak uwolnić emocje i przekształcić niekorzystne sposoby myślenia i działania. A także nauczy Cię samodzielnie radzić sobie z emocjami.

Hipnoza to narzędzie pracy z podświadomością, które pozwoli Ci osiągnąć wymarzone rezultaty!

poznajmy się

Natalia Szymkowiak

Hipnoterapeuta

Hipnoterapeuta (certyfikat OMNI Hypnosis Training Center, hipnoza od podstawowej do zaawansowanej - największej szkoły hipnozy i hipnoterapii na świecie).

Członek National Guild of Hypnotists, International Board of Hypnotherapists. Ucząca się zarówno w Polsce (Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii, Polska Akademia Rozwoju Osobistego, Professional Hypnosis Training Institute) jak i za granicą (UK Hypnosis Conevention).

"Moja praca polega na stworzeniu dla Ciebie przestrzeni opartej na szacunku, akceptacji, zaufaniu, zrozumieniu, gdzie nikt nikogo nie ocenia, w której będziesz mógł zauważyć, zrozumieć i uwolnić podświadome mechanizmy, które sterują dzisiaj Twoim życiem.

Moją intencją jest towarzyszyć Ci w procesie zmiany, być dla Ciebie wsparciem, nauczyć Cię korzystać z narzędzi, z którymi spotkasz się w trakcie trwania naszej współpracy, aby nauczyć się radzić sobie z emocjami i poczuć w życiu większą sprawczość ." 

>