Drogi Czytelniku, czy też interesuje Cię temat hipnozy w jej technologicznym wydaniu? W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia stale rozwija się i wpływa na różne dziedziny naszego życia, nie jest dziwne, że terapia online również idzie z duchem czasu. Hipnoza online stała się coraz bardziej popularna jako alternatywna forma współpracy. 

W tym artykule dowiesz się:

 • czym jest hipnoza online, 
 • jak wygląda, 
 • jakie są największe korzyści z współpracy online.

Wszytsko co musisz wiedzieć o tej formie współpracy

Hipnoza online

Hipnoza online to ogrom możliwości

Hipnoterapia jest terapią, która odbywa się w stanie głębokiego odprężenia. Pozwala ona na dotarcie do konfliktów emocjonalnych z przeszłości i ich uwolnienie z podświadomości, a także zmianę umysłowych nastawień, które powodują, że doświadczasz życia tak a nie inaczej. 

Hipnoza to terapia poddana wielu ciekawym badaniom naukowym, które potwierdzają jej fantastyczne rezultaty w zakresie pracy z depresją, lękami, brakiem poczucia własnej wartości, pewności siebie, czy także przełamywania własnych barier i ograniczeń, a także pracy ze sportowcami jako trening mentalny w sporcie czy z przedsiębiorcami, którzy chcą rozwój własnego biznesu poszerzyć o pracę z podświadomością. 

Hipnoza online stwarza duży komfort współpracy dla osób, które żyją poza krajem, bądź w mieście, w którym nie jest obecny hipnoterapeuta, prowadzą intensywny tryb życia bądź po prostu preferują tą formę współpracy. 

Hipnoterapia online (tak samo jak stacjonarna) działa dla osób, które wybierają zmianę (hipnoterapeuta nie jest w stanie nikogo do niczego zmusić), są gotowe wziąć odpowiedzialność za własne emocje i w pięknym procesie akceptacji - uwolnić z umysłu te emocje, które wybierasz już pozostawić w przeszłości. 

Jak wygląda hipnoterapia online?

Hipnoza online działa poprzez wykorzystanie platform wideokonferencyjnych, takich jak Skype czy Whatsapp. 

Oto potrzebujesz zadbać gdy umawiasz się na terapię online:

 • Miejsce i czas, gdzie nikt nie będzie Tobie przeszkadzać podczas sesji,
 • Wygodne miejsce do siedzenia,
 • Komputer z włączoną kamerą, która będzie wyrównana tak, aby było Cię widać,
 • Bądź telefon lub tablet (tutaj należy zadbać o podstawkę, aby telefonu czy tabletu nie trzymać w ręce w trakcie spotkania),
 • Sprawne połączenie wifi.

Każdy jej aspekt wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku sesji stacjonarnej. Hipnoterapeuta przeprowadzi z Tobą rozmowę wstępną podczas której dowie się czego potrzebujesz, w jakiej sytuacji życiowej jesteś i dobierze najlepszą formę współpracy dla Ciebie. Następnie poprowadzi Cię w proces zmiany nawyków umysłowych, przekonań, uwolnienia od emocjonalnego bagażu z przeszłości.

W Twoim Pełnym Potencjale dodatkowo dla każdej indywidualnej współpracy, hipnoterapeuta nauczy Cię kilku narzędzi, które dadzą Ci samodzielność w rozwoju osobistym, sprawczość we własnych działaniach i poczucie, że jesteś większy niż własne emocje i one dłużej już nie muszą decydować o tym, jak się czujesz i zachowujesz:

 • Technika Uwalniania emocji dr David Hawkins,
 • Introspekcja,
 • Wizualizacja,
 • Praktyka wdzięczności.

Hipnoza online - największe zalety

Jedną z największych zalet hipnozy online jest wygoda. Terapia online umożliwi Ci skorzystanie z usług najlepszego hipnoterapeuty bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon oraz stabilne połączenie internetowe, aby rozpocząć sesję  w wygodnym i bezpiecznym dla siebie miejscu.

Możesz z niej korzystać z dowolnego miejsca na ziemi. Gdy w Twoim mieście nie jest obecny wykwalifikowany hipnoterapeuta, bądź decydujesz się na życie w  podróży - jest to ogromna wartość. 

Koleją korzyścią jest czas i dojazd - jaki zyskujesz by przemieścić się do gabinetu.


Hipnoza online czy w gabinecie?

Hipnoterapia online niesie z sobą wiele korzyści. Nie ma znaczącej różnicy, jaki wariant spotkania wybierzesz, efekty hipnozy i tak będą znaczące.

Z mojego doświadczenia widzę, a prowadzę ok 50% terapii online i 50% terapii stacjonarnych, iż skuteczność hipnozy jest porównywalna (możesz o niej poczytać o TUTAJ) i to nie forma terapii ma znaczenie, a chęć zmiany i silne postanowienie, by dokonać ważnych zmian w Twoim życiu. 

Hipnoza online - porozmawiajmy

Konsultacja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje

Powiązane artykuły

Click Here

Czy zmiana osobista jest możliwa i co jest niezbędne aby jej dokonać?Zdecydowanie

Drogi Czytelniku,Hipnoza i hipnoterapia zyskują coraz większą popularność na całym świecie w

Hipnoza regresyjna to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej interesujących technik hipnoterapeutycznych! Drogi

>