W trakcie naszej współpracy korzystamy z wielu narzędzi

- nie ma jednego dopasowanego do wszystkich ale jest ich kilka najlepiej dobranych do Ciebie:


Hipnoza i hipnoterapia

Najważniejsze pojęcia:
 • Hipnoterapia to terapia w transie hipnotycznym, podczas której z dużo większą łatwością zrozumiesz swoje emocje, przekonania i nawyki. 
 • Hipnoza umożliwi Ci szybką i trwałą zmianę nawyków dzięki uwolnieniu emocji i niekorzystnych przekonań z umysłu podświadomego.  
 • Hipnoza regresyjna (regresja hipnotyczna) to mentalny powrót do przeszłości i odnalezienie konfliktu emocjonalnego, który nie został przepracowany. Pozwoli Ci pojednać się z przeszłością i pójść w życiu na przód. 

Hipnoza online

 • Hipnoza online działa odbywa się poprzez Skype, Google Meet lub Whatsapp. 
 • Oto potrzebujesz zadbać gdy umawiasz się na terapię online:
  Miejsce i czas, gdzie nikt nie będzie Tobie przeszkadzać podczas sesji, wygodne miejsce do siedzenia, komputer z włączoną kamerą, która będzie wyrównana tak, aby było Cię widać, Bądź telefon lub tablet (tutaj należy zadbać o podstawkę, aby telefonu czy tabletu nie trzymać w ręce w trakcie spotkania), sprawne połączenie wifi.

Technika Uwalniania

 • Technika Uwalniania dr D. Hawkinsa to proste ale bardzo skuteczne narzędzie uwalniania emocji i niekorzystnych przekonań z podświadomości. 
 • W trakcie naszej współpracy nauczę Cię jak z niego efektywnie korzystać abyś mógł/ mogła także samodzielnie uwalniać z umysłu podświadomego niekorzystne przekonania. 

Wizualizacja - trening wyobrażeniowy

 • Umysł nie rozróżnia rzeczywistości od tego, co sobie wyobraża. Jeżeli wyobrażasz sobie siebie w szczycie formy, zdrowego, witalnego, skoncentrowanego, osiągającego sukcesy na wielu płaszczyznach  - Twój umysł uczy się takiej postawy i później z większą łatwością stosuje ją w życiu codziennym.

Praktyka wdzięczności

 • Odczuwanie wdzięczności aktywuje te części mózgu odpowiedzialne za produkcję hormonu szczęścia - serotoniny. Dzięki temu praktyka wdzięczności może zmniejszać stres, redukować objawy lęku i depresji, podnosić poziom szczęścia i satysfakcji z życia. 

Porozmawiajmy

1.

Napisz proszę w wiadomości z jakim wyzwaniem do mnie przychodzisz. 

Druga forma kontaktu to telefon: 782 904 007

(Jeżeli nie odbiorę, oddzwonię w późniejszym czasie).


2.

Poznam Twoje cele, miejsce w którym jesteś, odpowiem na pytania i omówimy proces potencjalnej współpracy.


3.

Rozpoczynamy współpracę. Zobaczysz niesamowite rezultaty jeżeli dasz sobie trochę czasu i weźmiesz odpowiedzialność za własne efekty!

0 of 350
>