Opinie i rekomendacje klientów:

Dziękuje za podzielenie się opiniom na profilu Google 


oraz Facebook

A także opiniom przesłanym bezpośrednio do mnie


"Natalia pomogła mi uzyskać większą pewność siebie w pracy. Dzięki jej hipnoterapii widzę poprawę w moim życiu zawodowym - chętniej zabieram głos, mniej mnie stresują wystąpienia publiczne, otwarcie dziele się feedbackiem. Sesje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w przyjemnej i ciepłej atmosferze. Czułam do Natalii ogromne zaufanie i dużą jej opiekę. Jeżeli kiedyś będę się borykać z innym problem na pewno do niej wrócę na ponowne sesje"

Monika Kula // Brand Manager

"Po każdej sesji hipnoterapii czułam się coraz lżej, kolejne ciężary odpadały, czułam się coraz lepiej, szczęśliwsza, radośniejsza, kochana, akceptowana, wartościowa... Zniknęło te nieznośne cierpienie, smutek, lęk, a pojawiło się poczucie mocy i pozytywna energia. Natalia jest wrażliwą, ciepłą, empatyczną osobą, bardzo zaangażowaną w to co robi i stara się to zrobić jak najlepiej. Tworzy miłą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i zaufania podczas sesji, a w połączeniu z jej kojącym, ciepłym głosem daje niesamowite efekty. Polecam Natalię z całego serca!"

Iwona Wójcik // Studentka Psychologii

"Natalia pomogła mi lepiej zrozumieć co jest źródłem moich problemów i jak na przestrzeni czasu umacniałam się w błędnych przekonaniach. Dzięki narzędziom jakie otrzymałam podczas sesji byłam w stanie sięgnąć głębiej do podświadomości aby otrzymać odpowiedzi na jakże wrażliwe i nurtujące mnie pytania. Hipnoza jest wyjątkowym doświadczeniem, które pozwala dostrzec szerszy kontekst kluczowych wydarzeń w  życiu, a Natalia - profesjonalistką, która pokazuje drogę i prowadzi nią zapewniając poczucie bezpieczeństwa."

Justyna Karczewska // Executive

"Natalia jest w pełni profesjonalna i zna się na tym co robi! Sesje przebiegały w bardzo miłej atmosferze i nie czułam się ani trochę przytłoczona albo przestraszona (bardzo w tym pomogło, że Natalia jest otwarta aby odpowiedzieć na wszelakie pytanie czy wątpliwości).Pomogła mi uwolnić się od potwornej niemocy którą czułam na treningach i zawodach oraz pogodzić się sama ze sobą. Z całego serca mogę polecić ją jako osobę, która pomoże ci odnaleźć to czego potrzebujesz "

Martyna Wasielewska // Sportowiec

"Mogę w 100% polecić pracę z Natalią. Dzięki naszej współpracy znalazłam motywację do działania i siłę do zmian. Sesje z nią pozwoliły dotrzeć do sedna trapiących mnie problemów i odkryć drzemiący we mnie potencjał."

Magdalena Świętek  // Sportowiec

"Bardzo polecam spotkania z Natalią. Terapia przebiega w miłej bezpiecznej atmosferze i skupia się na identyfikacji problemu i rozłożeniu go na czynniki pierwsze, a następnie zwalczeniu go w zarodku. Podczas hipnozy człowiek dowiaduje się o swojej podświadomości niesamowitych rzeczy - każda ma na celu naprowadzić nas na rozwiązanie problemu, z którym się borykamy. Po hipnozie czuję się o wiele spokojniejszy (przyszedłem do Natalii z problemem nerwowości), zupełnie jakby te nerwowe myśli zostały „wymazane” z mojej głowy. Z czystym sumieniem polecam"

Piotr Gielec // Analityk Finansowy

"Gorąco polecam Natalię Szymkowiak! Wyjątkowo empatyczna i profesjonalna w każdym calu. Tłumaczy i rozkłada na czynniki pierwsze cały proces hipnozy. Poświęca tyle czasu i uwagi ile jest konieczne, pomaga zinterpretować zachodzące zmiany, sprawnie i bezpiecznie przeprowadza proces hipnozy, indywidualnie podchodzi do każdej osoby, zawsze uśmiechnięta i miła! Polecam dać się poprowadzić Natalii, otworzyć się na nowe, korzystając z hipnozy i rozprawić z tym, co siedzi głęboko w nas. Skorzystałam i gorąco polecam, pracę z Natalia oceniam na 6+"

 Magdalena Bis // Przedsiębiorca

"Zaskakująca wycieczka w głąb siebie. Idealna metoda na poukładanie w tego co nas "gryzie" martwi ,czy stresuje. Dzięki hipnozie dowiadujemy się o sobie niesamowitych rzeczy. Kluczem do udanej sesji, gdzie przyjemnie i skutecznie doszedłem co jest powodem mojego stresu okazała się Natalia. Prowadząca odgrywa istotną rolę w hipnozie. Jej spokój, cierpoiwość i wiedza sprawia, że z łatwością jej zaufasz i udasz się na ekscytującą wycieczkę w głąb siebie. Polecam."

Artur Lenart // Przedsiębiorca

Klienci

Dla mediów:

TAGI: hipnoterapia opinie, hipnoza opinie, hipnoza poznań, hipnoterapia poznań, hipnoza online

>