Witaj Drogi czytelniku. Ten artykuł powstał aby pokazać Ci, że hipnoza i hipnoterapia są świetnymi narzędziami aby zakończyć bezsenność i słabej jakości sen w Twoim życiu. 

Jeżeli pomimo stosowania strategii poprawy jakości snu zmagasz się z jego niewystarczającą ilością - jesteś w dobrym miejscu. Bezsenność to wyzwanie, który można uwolnić jednocześnie pozytywnie wpływając na każdy inny aspekt życia. Jeżeli masz już dość zmęczenia i niewyspania - usiądź wygodnie i zapraszam do lektury:

Uwolnienie emocji z przeszłości i zmiana niewspierających przekonań  jako sposób na bezsenność

Bezsenność może mieć wiele swoich źródeł i w trakcie naszej współpracy spojrzymy na każdy z nich:

  1. Silne emocje z przeszłości.
  2. Stres, zmartwienia i inne wyzwania osobiste i zawodowe.
  3. Niekorzystne przekonania dotyczące snu i regeneracji.
  4. Uzależnienie (przywiązanie) do kofeiny, tabletek na bezsenność.
  5. Styl życia (jakość snu, aktywność fizyczna, elektronika).

Bezsenność jest bardzo często jest wynikiem silnych emocji, które nie zostały w pełni uwolnione w przeszłości. Silny stres, zmartwienia, wyzwania, to są te czynniki które zostawiają silny ślad w psychice człowieka. Jeżeli wybrałeś aby stłumić te emocje, udawać, że ich nie ma bądź uciekać w inne aktywności by ich nie czuć - po jakimś czasie te emocje mogą się przerodzić właśnie w bezsenność. Problemy osobiste, stres zawodowy, konflikty międzyludzkie czy ciężkie emocje mogą prowadzić do tego, że umysł staje się nadaktywny, a myśli nie pozwalają na spokojne zasypianie.

Uwolnienie emocji z przeszłości, obaw związanych z jakością snu i ich wpływem na życie powoduje niesamowitą ulgę i uruchamia proces powrotu do dobrej jakości snu. 

Kolejnym elementem wychodzenia z bezsenności jest spojrzenie na otoczenie, w ramach którego osoba funkcjonuje. Poczucie przeciążenia, stres, nadmiaru obowiązków mogą niszczyć sen. Kluczem okazuje się być zmiana nastawienia umysłowego. Spojrzenie na obecne wyzwania z innej perspektywy - takiej, która da poczucie zaufania i pewności i wiary we własne możliwości.  

Wisienką na torcie jest spojrzenie na przekonania, które mamy dotyczące zdrowego snu i regeneracji. Nauczenie podświadomości aby traktowała sen jako ogromną wartość w życiu. Wtedy podświadome procesy będą sterowały snem tak, aby był w pełni głęboki, regeneracyjny i uwalniający od wszelkich napięć.

Hipnoza na sen to rozwiązanie jakiego szukasz, aby zakończyć bezsenność w Twoim życiu.

Klienci o współpracy ze mną

Z całego serca polecam współpracę z Natalią! Wcześniej byłam bardzo sceptycznie nastawiona do hipnozy, a teraz mogę powiedzieć, że to wspaniałe narzędzie. Od pół roku z niewiadomych przyczyn borykałam się z bezsennością. Szukałam pomocy u przeróżnych specjalistów, u internisty, fizjoterapeuty, psychologa, endokrynologa... I wszyscy rozkładali ręce. Dopiero Natalia mi pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna <3 Po 3 sesjach dobry sen powrócił, a bezsenność przeminęła. Szczerze polecam 🙂


Zapraszam na współpracę 1:1 podczas której wykorzystując takie techniki jak hipnoza, hipnoza regresyjna, technika uwalniania pomogę Tobie zakończyć bezsenność

Tagi: bezsenność, hipnoza, hipnoterapia, technika uwalniania, hipnoza na sen, stres, zdrowy sen, hipnoza regresyjna

>